KIM JESTEŚMY  

Meetlify sp. z o.o. powstała w celu wypracowywania nowatorskich rozwiązań związanych z systemami informatycznymi oraz sieciami społecznościowymi wykorzystywanymi w kontaktach biznesowych.

Nasze wieloletnie doświadczenie technologicznie i eventowe pozwoliło nam zidentyfikować główne potrzeby i wyzwania rynku spotkań biznesowych. Postanowiliśmy przekuć to na realne korzyści. Tak zrodził się projekt

 
 
Historia firmy
Zespół 

Meetlify sp. z o.o. to podmiot gospodarczy powstały w styczniu 2019 r.

Od tego czasu zespół profesjonalistów tworzących spółkę pracuje nad opracowaniem prototypu systemu umożliwiającego budowanie przez użytkowników sieci kontaktów, a także zarządzanie i utrzymywanie wartościowych relacji, w czym pomagać będą inteligentne rekomendacje oraz algorytmy odszumiania .

W 2019 roku spółka opracowała 2 autorskie programy badawczo-rozwojowe.

 

Na potrzeby realizacji jednego z nich nawiązaliśmy współpracę z Instytutem Informatyki Teoretycznej i Stosowanej Polskiej Akademii Nauk w Gliwicach.

Najważniejszym zasobem spółki jest zespół profesjonalistów, tworzących spółkę i zaangażowanych w tworzenie prototypu Meetlify oraz badania B+R. W skład zespołu wchodzą osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem praktycznym i naukowym, a także z wieloletnim doświadczeniem w wytwarzaniu oprogramowania mobilnego, tworzenia i przetwarzania danych w systemach cloudowych a także organizatorzy i producenci wydarzeń i projektów dedykowanych rynkowi spotkań.

Współzałożycielami spółki są:

Rafał Orlicki

prezes zarządu spółki Meetlify.

Od 15 lat związany z branżą MICE, filmową i branżą gier wideo. Producent i organizator masowych eventów (od kilkunastu tysięcy osób, do kilku milionów uczestników) oraz polskich ekspozycji targowych na międzynawowych wydarzeniach filmowych (festiwale i targi filmowe w Berlinie, Cannes, Wenecji, Los Angeles). Współtwórca networkingowych rozwiązań systemowych dla branży filmowej i turystycznej w Polsce (komisje filmowa, regionalne fundusze filmowe).

Jakub Duda

dyrektor techniczny w spółce Meetlify. Od blisko 20 lat związany z branżą IT i branżą gier wideo, przedsiębiorca, programista, kierownik B+R. W czasie swojej dotychczasowej kariery zajmował się projektowaniem i produkcją gier wideo, tworzeniem aplikacji biznesowych i przemysłowych. Przez wiele lat aktywnie współpracował z uczelniami wyższymi (Politechnika Śląska, Uniwersytet Śląski, Uniwersytet Ekonomiczny, Wyższa Szkoła Biznesu) jako wykładowca lub specjalista związany z projektami naukowymi.